E-shop »

Nákup skipasu online s čipovou kartou výhodně.

Ceník »

Lyžování v Pasekách nad Jizerou je cenově dostupné i pro rodiny s dětmi.

Aktuálně »

Sledujte aktuální provoz lyžařských vleků, lanovky a stav sjezdovek.

Kamery »

Aktuální online záběry ze střediska - lyžařské vleky, lanová dráha ...

Skiareál Paseky

Skiareál je v provozu do neděle 26. března.

V týdnu od 20. do 26. 3. je v provozu lanovka Pizár (Garaventa) a dvě k ní přilehlé sjezdovky vysněžené technickým sněhem (cca 50 cm), také dětský vlek u P4. Zveme vás posedět v sobotu 25. 3. na koncert v hostinci Hermína.

Sjezdovky v provozu:

* modrá č. 7. Turistická 1 150 m

* červená č. 5 Jindrovka I. 800 m

* dětský vlek u parkoviště P4

E-SHOP

Využijte možnost nákupu jízdenek v e-shopu bez čekání ve frontě u pokladny pokud vlastníte nebo si zakoupíte čipovou kartičku SKIDATA (číselná řada 01-XXXX).

>>> KOUPIT SKIPAS ONLINE <<<

PARKOVÁNÍ

  • P4 se nachází u spodní stanice lanovky Pizár (Garaventa).
  • parkovište je zdarma

LYŽAŘSKÉ ŠKOLY A PŮJČOVNY

Jejich přehled naleznete zde.

LYŽAŘSKÝ AREÁL

Lyžařský areál najdete v Pasekách nad Jizerou na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor. K dispozici je zde celkem 10,3 km sjezdových tratí s úctyhodnou rozlohou 44 hektarů.

Na svah lyžaře dopraví 2 čtyřsedačkové lanové dráhy. Děti a začátečníci mají k dispozici 2 lyžařské vleky a 2 pohyblivé pásy.

Návštěvníci mají možnost bohatého výběru terénů – cvičné louky, sjezdové trati lehké i těžší obtížnosti. Na své si přijdou i vyznavači snowboardingu. Dostatek sněhové pokrývky na sjezdovkách je zajišťován rozsáhlým zasněžovacím systémem.

V areálu jsou návštěvníkům k dispozici lyžařské školy a půjčovny vybavení. Samozřejmostí je možnost občerstvení. Parkoviště zdarma se nachází přímo u dolních stanic lanovek.

Od horních stanic lanovek se mohou běžkaři vydat na okruhy okolo Bílé Skály a k nejkrásnější rozhledně Jizerských hor ke Štěpánce. Okruhy navazují na „Krkonošskou lyžařskou cestu", která protíná celé Krkonoše a na druhé straně na „Jizerskohorskou magistrálu".

Alpine Pro Horská služba singingrock  Obec Paseky nad Jizerou  OPS Jizerky pro Vás